Zewnętrzne centrale grzewcze - zaawansowane technologicznie, ekonomiczne i mobilne ogrzewanie.

◄ Powrót do wszystkich postów

Wyobraź sobie możliwość wyboru ogrzewania, które pozwala zaoszczędzić do 30% energii, jest niezwykle łatwe w instalacji, sterowaniu i oferuje maksymalną elastyczność w zakresie wymogów dotyczących przestrzeni. Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? A jednak, dzięki najnowszej technologii Hoval jest to całkiem możliwe! Przedstawiamy centralę grzewczą CabinSlim, pokolenie przenośnych źródeł ciepła do instalacji na zewnątrz.

Centrale grzewcze CabinSlim: mobilne ogrzewanie

Unikalność zewnętrznych central grzewczych, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do produkcji ciepła, tkwi w innowacyjnej i kompaktowej wolnostojącej konstrukcji, która umożliwia umieszczenie źródła ciepła w preferowanym przez nas miejscu. Bez obaw, że niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, czy śnieg będą utrudniać pracę lub powodować nieprawidłowe działanie. Centrala grzewcza CabinSlim może być umieszczona na zewnątrz, w pobliżu inwestycji lub na dachu obiektu - tym sposobem oszczędzamy miejsce wewnątrz budynku. Wybierz najbardziej ekonomiczny system ogrzewania dla obiektów wielkokubaturowych, budynków użyteczności publicznej i pomieszczeń przemysłowych. Dzięki dużej adaptacyjności, szerokiemu przeznaczeniu oraz prostej obsłudze, rozwiązanie to jest preferowanym wyborem wielu projektantów oraz klientów. Sercem centrali grzewczej CabinSlim jest wysokowydajny kocioł kondensacyjny UltraGas®.
Kotłownia kontenerowa CabinSlim Hoval
Zdjęcie 1: Zewnętzrna centrala grzewcza gotowa do podłączenia.

Co sądzą o CabinSlim nasi klienci?

"Ze względu na bardzo mało miejsca oraz specyficzne wymagania dotyczące źródła ciepła, mieliśmy trudności ze znalezieniem odpowiedniego kotła, aby zmieścił się wewnątrz budynku. Projektant podsunął mi pomysł zainstalowania kotłów w obudowach zewnętrznych - gotowego rozwiązania do montażu na zewnątrz elewacji budynku. Byłem zaciekawiony nową technologią kotłów, które można umieścić dosłownie wszędzie! Zintegrowane rozwiązanie jest już na tarasie budynku, na pierwszym piętrze, zarządzanie systemem jest bardzo łatwe dzięki sterownikowi on-line, który posiada przyjazny interfejs użytkownika. Dzięki temu mogę zdalnie wszystko kontrolować, a ogrzewanie samo dostosowuje się do prognozy pogody. Elastyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń i energię. Ta inwestycja opłaci się każdemu!"
 ~Tomislav Jadan, Dyrektor Chorwackiego Publicznego Instytutu Zdrowia w Zabok

Niektórzy klienci mieli duże problemy ze starymi kotłami i nie byli w stanie kontrolować poziomu zużycia energii co skutkowało bardzo wysokimi rachunkami. Jednym z nich był Pan Mirko Grbin, dyrekektor inwestycji w firmie telekomunikacyjnej Hrvatski Telekom. Poznaj jego opinię o zewnętrznych centralach grzewczych CabinSlim.

Hoval: Dlaczego wybrał Pan rozwiązanie oparte na CabinSlim? Jakie argumenty Pana przekonały?

Martin Grbin: Wybrałem CabinSlim ze względu na dobrą opinię na rynku oraz ze względu na możliwość kontroli zużycia energii. Był to dla mnie najważniejszy punkt decyzyjny. Przekonała mnie również możliwość umieszczenia modulu w dowolnej lokalizacji.

Hoval: Jakie jest zużycie energii w porównaniu do poprzedniego systemu? Czy system sterowania jest prosty w obsłudze?

Martin Grbin: Dzięki sterownikowi TopTronic®E, zarządzanie i kontrola systemem jest dziecinnie prosta. Na ekranie komputera mogę śledzić i optymalizować zużycie energii, a tym samym uzyskać do 30% oszczędności.

Hoval: Czy poleciłby Pan montaż instalacji CabinSlim? 

Martin Grbin: Zdecydowanie! Zdalne sterowanie systemem, łatwe śledzenie zużycia energii i praca zainstalowanych urządzeń, jak również różnych opcji montażu sprawiają, że centrala grzewcza CabinSlim to doskonały wybór.
Kotłownia kontenerowa instalacja na zewnątrz Hoval
Zdjęcie 2: Instalacja centrali grzewczej w Chorwacji.
Duża elastyczność, wielofunkcyjny i łatwy montaż, inteligentne sterowanie on-line, a to wszystko od jednego dostawcy! Skontaktuj się dzisiaj z naszymi ekspertami i poproś o bezpłatną wycenę lub audyt.
Jeśli uważasz artykuł za interesujący podziel się  nim ze znajomymi i udostępnij!
Autor
Opracowanie własne Hoval Polska