Zgoda na wykorzystanie referencji

Państwa satysfakcja jest kluczem do naszego sukcesu. Dostarczamy produkty przyjazne dla środowiska, opracowujemy odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów i oferujemy pierwszorzędną obsługę. Każdy projekt, którego się podejmujemy, jest nastawiony na osiągnięcie tego celu!

Zdecydowali się Państwo się na wykorzystanie swojej nieruchomości jako projektu referencyjnego. Dziękujemy bardzo! Cieszymy się, że możemy zaliczyć Państwa do grona naszych zadowolonych klientów i jesteśmy bardzo wdzięczni za chęć podzielenia się tym z innymi.

Aby umożliwić nam właściwe skierowanie uwagi na Państwa własność – czy to w naszych publikacjach, czy na naszych stronach internetowych – wymagamy odpowiedniego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przestrzeganie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) i przepisów dotyczących praw autorskich.

Firma Hoval (Hoval Aktiengesellschaft i wszystkie jej podmioty stowarzyszone) jest prawnie zobowiązana do uzyskania tej zgody, aby móc przetwarzać i wykorzystywać Państwa obrazy, nagrania audio i/lub wideo bezpłatnie.