Gwarancja Hoval - rozwiązania, na których można polegać

Wybrane warunki gwarancji Hoval

  1. Firma Hoval udziela gwarancji na okres 2 lat na kotły wodne i zasobniki, pompy ciepła, automatykę, kolektory słoneczne, palniki Hoval, grupy pompowo-wymiennikowe, podzespoły elektryczne z wyjątkami, określonymi w pełnej wersji warunków gwarancji.
  2. Pierwsze uruchomienie oraz wszelkie naprawy i przeglądy okresowe wykonuje serwis Hoval lub Autoryzowany Serwis Hoval.
  3. Dla usprawnienia obsługi zalecane jest zawarcie stałej umowy o opiece serwisowej TopSafe®.
  4. Pełny zakres warunków gwarancji Hoval dostępny jest w siedzibie Hoval Sp. z o. o.


Hoval TopSafe® - to się opłaca!

TopSafe® to umowa zapewniająca naszym Klientom pakiet usług serwisowych dotyczących urządzeń Hoval, zastosowanych w danej instalacji. Serwis Hoval może działać bardziej planowo, w zorganizowany sposób wykonując wszystko to co jest niezbędne, aby urządzenia Hoval w instalacji działały bezawaryjnie, ekonomicznie i długowiecznie. Umowa ma charakter ryczałtowy i  zapewnia wykonanie usług wraz z kosztami dojazdu i podstawowych materiałów, które muszą być zastosowane podczas serwisu. Usługa TopSafe® jest praktykowana przez Hoval z powodzeniem od lat w Szwajcarii, Austrii i innych krajach Europy Zachodniej – teraz mamy możliwość skorzystać z tych doświadczeń także w naszym kraju.

  • Hoval TopSafe® zapewnia stałą opiekę na urządzeniami Hoval do 12 lat
  • Hoval TopSafe®  zabezpiecza przed nieprzewidzianymi kosztami napraw i pozwala zaplanować wydatki na serwis
  • Hoval TopSafe® zwiększa wydajność twój system jest zawsze prawidłowo ustawiony, oszczędza pieniądze i chroni środowisko.
  • Hoval TopSafe® to ochrona przed nieprzewidzianymi problemami, w przypadku awarii serwis jest dostępny dla Państwa w priorytetowym trybie
  • Hoval TopSafe ® gwarantuje obsługę najwyższej jakości. Wszystkie prace serwisowe wykonywane są przez specjalistów serwisu Hoval. Twoja inwestycja jest w dobrych rękach

Popros o ofertę TopSafe teraz >>