Budownictwo niemieszkaniowe

Fabryki, hale magazynowe, biura, sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły, hale sportowe, placówki zdrowia – do każdego z budynków dostarczamy dedykowane rozwiązania.
production-hall.jpg

Hale produkcyjne

Zapewnij wyjątkowo komfortowy klimat pracownikom. Wykorzystaj w tym celu najbardziej wydajne rozwiązania dla ogrzewania, wentylacji, chłodzenia i odzyskiwania energii.

hoval-warehouse-decentralized-and-centralized-06-2023.jpg

Hale logistyczne

Chroń swoje towary, które są siłą napędową Twojej firmy, dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie dostarczania świeżego powietrza, cyrkulacji powietrza, ogrzewania, chłodzenia i odzysku ciepła. Oszczędzaj energię i zrób coś dobrego dla środowiska.

office-buildings.jpg

Budynki biurowe

Zwiększ efektywność pracowników biura poprzez zapewnienie im odpowiedniego klimatu pracy. Zainstaluj wydajne i ekologiczne systemy ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej firmy Hoval. Maksymalizuj swoje oszczędności poprzez instalację rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii.

educational-buildings-and-sports.jpg

Szkoły i obiekty sportowe

Zapewnij dzieciom i młodzieży bezpieczeństwo i odpowiedni klimat. Bez względu na to czy uczą się w klasie czy grają na sali gimnastycznej zawsze będą czuć się komfortowo oddychając świeżym powietrzem, korzystając z ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dostarczanej przez efektywne i ekologiczne systemy firmy Hoval.

health-care-buildings.jpg

Opieka medyczna

Zapewnij pacjentom doskonałą opiekę medyczną i klimat dzięki niezawodnemu ogrzewaniu, zapasowemu zasilaniu i stałemu dopływowi ciepłej wody.
Oszczędzaj jednocześnie energię, a tym samym chroń środowisko.

commercial-buildings.jpg

Sklepy wielkopowierzchniowe

Zarabiaj więcej! Stwórz swoim klientom komfortowy klimat by chcieli w Twoim sklepie spędzać więcej czasu i robić długie zakupy. Zainstaluj wydajne systemy firmy Hoval, które pozwolą utrzymać w obiekcie stałą temperaturę i zapewnić dostawę świeżego powietrza.

ogrzewanie hotelu

Hotele

Zapewnij gościom Twojego hotelu ciepło i komfort, które uczynią ich pobyt przyjemnym doświadczeniem. Dzięki systemowym rozwiązaniom Hoval Twój hotel będzie miał zagwarantowaną ciągłość dostaw ciepłej wody i świeżego powietrza. Ponadto spełnione będą wszelkie normy higieniczne. Wszystko to w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji i ochroną środowiska dzięki minimalnej emisji CO2.

hoval-datacenter_2016-06-06_1413.jpg

Centra danych

Bezawaryjne i wydajne chłodzenie serwerów komputerowych. Hoval dostarcza najwyższej jakości rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo operacyjne, niskie koszty eksploatacji oraz zmniejszą negatywny wpływ na środowisko.